The ad Claas kontur ws 380 s hay rake for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Claas kontur ws 380 s hay rake
Sold
Claas kontur ws 380 s hay rake image 2
Claas kontur ws 380 s hay rake image 3
Claas kontur ws 380 s hay rake image 4
Claas kontur ws 380 s hay rake image 5
Claas kontur ws 380 s hay rake image 6
Claas kontur ws 380 s hay rake image 7
Claas kontur ws 380 s hay rake image 8
Claas kontur ws 380 s hay rake image 9
1/9
Brand:  Claas
Model:  kontur ws 380 s
Type:  hay rake
Location:  Sweden Västra Ämtervik
Placed on:  Jul 4, 2024
Seller stock ID:  198985
Auction:  1
Ending date:  2024-07-23 09:47
Description
Overall dimensions:  3.6 m × 3.8 m × 1.5 m
Condition
Condition:  used

More details — Claas kontur ws 380 s hay rake

Swedish
Strängläggare
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Boggie
Komplett med överföringsaxel och stödben
Alla räfspinnar sitter på och är hela
Andvänd senast för två veckor sedan
Nysmörjd
Rost lackskador och slitage förekommer
Claas hay rakes
Search results: 34 ads
Show
Subscribe