The ad Stihl HS 81 RC & FS 45 C hedge trimmer for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Sold
1/17
Brand:
Stihl
Model:
HS 81 RC & FS 45 C
Type:
hedge trimmer
Year of manufacture:
2011
Location:
Sweden Karlstad
Placed on:
Apr 22, 2024
Seller stock ID:
1903760
Auction:
1
Ending date:
2024-04-26 13:00
Condition
Condition:
used
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar:Mindre repor och slitage förekommerReparationer och/eller förbättringar:Inga kända reparationer har genomförtsService:Se kommentar om serviceKommentar om service:Genomgångna och funktionstestade i april 2024